+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Dlaczego ludzie biorą drogie chwilówki a nie kredyty bankowe?

Żonaty
    Żonaty jest nieaktywny
    Member Awatar Żonaty
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Renata Zobacz posta
    Wiecie chwilówki nie są takie złe jak przedstawiane są zwykle przez osoby, które biorą je bezmyślnie i potem mają problemy z ich spłatą.
    Ja czytałam trochę o chwilówkach przez internet i około 80% je spłaca więc nie jest tak źle. jedyna wada to fakt, iż ludzie nie czytają regulaminów itp rzeczy biorąc tego typu pożyczki.
    Więcej na temat pożyczek przez Internet znajdziecie tutaj: http://expertkredyt.com.pl/
    Poczytajcie i będziecie wiedzieli dobrze czemu ludzie wola pożyczki od kredytów czasami.
    Też się zgadzam, że widzę na ten temat to pierwsze co powinniśmy zrobić.
    Kłopoty ludzi z tymi chwilówkami wynikają własnie z niewiedzy i nie informowania.

RobinHood
    RobinHood jest nieaktywny
    Junior Member Awatar RobinHood
    Mieszka w
    Gdańsk
    A kto ich tam wie co tak naprawdę nimi kieruje
    A na serio to nie wiem czemu nie idą do innych pożyczkodawców gdzie mają podobne pieniądze na lepszych warunkach. Taka różnica że trzeba trochę dłużej poczekać

Rychu
    Rychu jest nieaktywny
    Member
    Na pewno dlatego bo zalezy im na czasie takich pieniędzy.
    W chwilówce cała pożyczka odbywa się momentalnie w 15 minut więc maja one dużą przewagę nad Bankami pod tym względem.

Mirosław Kowal
    Mirosław Kowal jest nieaktywny
    Junior Member
    Moim zdaniem to wynika z ich głupoty i naiwności na reklamy, że będą musieli spłacać tylko małe ratki
    Alior Sync - najlepsze konto z Cash Backiem?

kuba20
    kuba20 jest nieaktywny
    Junior Member
    Szpan? wez chyba nie miales nigdy w zyciu problemow, powiedz kto normalny bierze pozyczke na telefon i ciuchy? pozyczka bez bik daje nam ta mozliwosc ze nie sprawdzaja nas w bik i rzadko spotkamy sie z odmowa moze nie uzyskamy zadowalajacej kwoty ale nie odmowia nam a kredyt nie wszedzei dostaniesz. Do chwilowki nie potrzebujesz zatrudnienia

Kowalski
    Kowalski jest nieaktywny
    Junior Member
    Ludzie biora drogie chwilowki dlatego ze nie maja zatrudnienia a w banku bez dochodow nie dostana nic... Powodow jest wiele ale moim zdaniem to jest jeden z glownych, a warto dodac ze w chwiowkach nie sprawdzaja cz ktos jest w BIK

rafi22
    rafi22 jest nieaktywny
    Junior Member
    Ludzie przez nie ciekawą historie w BIK dostają odmowę w banku i się decydują na chwilówkę przy tym zapominając, że to jednak troszeczkę inaczej działa niż pożyczka czy kredyt w banku

Oscar
    Oscar jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Wrocław
    z tego powodu, że banki są bardziej rygorystyczne niż chwilówki. W banku trzeba składać monotonną dkumentacje, czaasem nawet kilka dni załawiać wszystkie formalności a i tak często ludzie spotykaja się z odmową. Przy chwilówkach nie ma tego problemu

Bankiera.pl
    Bankiera.pl jest nieaktywny
    Junior Member Awatar Bankiera.pl
    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    Z jednego prostego powodu. W przypadku chwilówek nikt nie jest sprawdzany w BIK.
    Dlatego właśnie osoby ze złą historią kredytową idą po te "drogie chwilówki: a nie korzystne kredyty.
    Do końca się z Panem nie zgodzę - panuje błędne przekonanie, iż firmy udzielające kredytów chwilówek nie sprawdzają BIK. Niestety większość firm sprawdza. Oto wyciąg z umowy jednej z firm ,,,,umocowania do złożenia w jego imieniu, za pośrednictwem Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. z siedzibą w Warszawie, w Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz Związku Banków Polskich bezterminowego upoważnienia do udostępnienia danych gospodarczych przetwarzanych przez te instytucje, w zakresie niezbędnym do dokonania oceny swojej wiarygodności płatniczej i oceny ryzyka kredytowego"
    www.Bankieria.pl - wszystkie banki w jednym miejscu

Marcela
    Marcela jest nieaktywny
    Junior Member
    Akurat odpowiedz jest prosta - po prostu nie mają dobrej historii w Biurze Informacji Kredytowej, albo nie mają zdolności kredytowej. I właśnie ratują się szybką pożyczką. Sama taką zaciągnęłam - https://www.mini-credit.pl/szybka-pozyczka (szczęście ze ją znalazłam) i dzieki temu zażegnałam swój chwilowy kryzys. Oczywiście wszystko zostało spłacone i wiem, że w nagłych wpadkach mam gdzie się zwrócić.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów