+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Vivus opinie ?

Magda.w.
    Magda.w. jest nieaktywny
    Junior Member

Vivus opinie ?

Czy zaciągaliście już pożyczkę w firmie vivus ? Podzielicie się ze mną opiniami na jej temat? Ponieważ tp jest moja pierwsza pożyczka to nie chciałabym wpędzić się w jakieś kłopoty.

Pisany
    Pisany jest nieaktywny
    Junior Member
    Ja mam bardzo dobre opinie co do vivus całkiem niedawno zaciągałem tam pożyczkę na 0% i powiem szczerze że oddałem dokładnie tyle ile pożyczyłem, więc warto o ile spłaci się w terminie

Oscar
    Oscar jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Wrocław
    mój znajomy zaciągnąc pożyczkę w Vivusie, generanie nie było żadnych problemów. Z racji tego, że to była jego pierwsza pożyczka to spłacał tyle ile pożyczył. Jednym minusem jest to, że na spłatę ma się tylko 30 dni - później chyba jakieś odsetki naliczają więc trzeba się pilnować.

Bankiera.pl
    Bankiera.pl jest nieaktywny
    Junior Member Awatar Bankiera.pl
    Vivus.pl należy do międzynarodowej grupy kapitałowej 4finance Group, której specjalizacją są tzw. kredyty chwilówki. Grupa kapitałowa 4finance udziela kredytów chwilówek w Łotwie, Estonii, Szwecji, Dani, Bułgarii itp. W Polsce, firma rozpoczęła swoją działalność w lipcu 2012 roku pod nazwą Vivus Finance sp. z o.o. i od tamtego czasu systematycznie zwiększa liczbę klientów. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy 17. Stycznia 56. Vivus.pl jako pierwszy wprowadził promocję dla nowych klientów, udzielając pierwszej pożyczki bez jakichkolwiek kosztów.
    www.Bankieria.pl - wszystkie banki w jednym miejscu

SowaFinansowa
    SowaFinansowa jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Warszawa
    Pożyczka w Vivus jest jedną z najpopularniejszych w internecie. W Vivus pożyczkę wziął już chyba każdy. Wzięcie pożyczki jest szybkie (łatwość wypełniania formularza), pieniądze już w 15 minut (pod warunkiem posiadania konta w tym samym banku). Firma oceniana jest pozytywnie przez większość pożyczkobiorców. Więcej opinii, wad i zalet możecie przeczytać

+ Odpowiedz w tym wątku