+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Najlepsze pożyczki społecznościowe?

Monika
    Monika jest nieaktywny
    Junior Member

Najlepsze pożyczki społecznościowe?

Ostatnio znalazłam portal z pożyczkami społecznościowymi kokos. Mają tam oferty bardzo podobne jak w bankach. Czasami wydaja się być nawet korzystniejsze niż kredyty.
    Czy takie pożyczki społecznościowe są bezpieczne i czy opłaca się je brać?
    Może polecicie mi jakieś inne miejsce z tego typu pożyczkami społecznościowymi?

Kredytek
    Kredytek jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Szczecin
    No z tego co wiem to kokos jest jednym z najbardziej rozreklamowanych pożyczek społecznościowych w internecie więc chyba warto z niego skorzystać.

Rado
    Rado jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Brzegi
    Dokładnie jeśli potrzebuje ktoś pożyczki społecznościowej to ja bym nie szukała niczego innego tylko KOKOS.
    Pożyczki w KUKUS.pl do 30 000 bez BIK

Jurek
    Jurek jest nieaktywny
    Member
    Moim zdaniem Vivus ma najlepszą opcję takiej pożyczki...
    Nie szukał bym nigdzie indziej tym bardziej, że pierwsza pożyczka u nich jest za darmo

Mariusz_P
    Mariusz_P jest nieaktywny
    Junior Member
    kokos zdecydowanie - oczywiście są też inne tego typu portale ale ten jak dla mnie jest najbardziej wiarygodny. Takie pożyczki faktycznie są opłacalne, bo sami możemy zdecydować o warunkach i mamy pewność co do rzetelności drugiej strony - portal kładzie duży nacisk właśnie na sprawdzaniu użytkowników. Z pewnością portale SL to lepszy wybór, niż szukanie inwestorów na forach internetowych.

Dariusz
    Dariusz jest nieaktywny
    Member
    A na jakich zasadach dzialaja takie firmy? Co trzeba robic, aby dostac pozyczke np z tego Kokosa? Patrzylem na ich strone, ale jakos mizernie jest to opisane - moze ktos sie wypowie, kto korzystal z ich uslug?

andrzejek
    andrzejek jest nieaktywny
    Junior Member
    No właśnie jak to jest z tymi pożyczkami społecznościowymi? Czy trzeba tam płacić jakieś składki , działa to na zasadzie kasy pożyczkowej czy o co w tym chodzi? Bo za bardzo nie kojarzę i nie jest to zbyt popularne póki co?!

reniall
    reniall jest nieaktywny
    Junior Member
    jest to coraz bardziej popularne, coraz wiecej osob juz wie co to jest sekrata, czym jest zakra czy kokos. a teraz na rynek weszla tez Pozyczkolandia, ktora zaskakuje promocjami.
    placi sie za weryfikacje (np. telefonu, dowodu osobistego, konta bankowego) - na pozyczkolandii to koszt ok 10zl, ale teraz z okazji swiat na wstep dostaje sie 20zl, a dla inwestorow 30zl, wiec mozna zrobic wszystko za darmo i od razu przystapic do pozyczania lub inwestowania

gural
    gural jest nieaktywny
    Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Monika Zobacz posta
    Ostatnio znalazłam portal z pożyczkami społecznościowymi kokos. Mają tam oferty bardzo podobne jak w bankach. Czasami wydaja się być nawet korzystniejsze niż kredyty.
    Czy takie pożyczki społecznościowe są bezpieczne i czy opłaca się je brać?
    Może polecicie mi jakieś inne miejsce z tego typu pożyczkami społecznościowymi?
    Co Ty porównujesz jakąś marną chwilówke, która pożycza małe kwoty do oferty w banku, jeszcze tym bardziej do kredytu który można dostac w banku na kilkanaście lat i to na kilkaset tysięcy. Weź się dziewczyno zastanów.

Masalak
    Masalak jest nieaktywny
    Junior Member Awatar Masalak
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja widziałem zestawienie takich pożyczek społecznościowych to kokos nie wypada tam najlepiej.
    Często opłaca się w chwilówce pożyczyć niz tam na tym portalu.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów