+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: pożyczka prywatna przez Bajokredyt

PINESKA
    PINESKA jest nieaktywny
    Junior Member

pożyczka prywatna przez Bajokredyt

Witam, odwiedziłam firme Bajokredyt z nadzieją na kredyt gotówkowy, mają ofertę wielu banków ale niestety nie dostałam kredytu ze względu na moją historie w BIK
    Otrzymałam jednak dwie ciekawe propozycje: albo pożyczka prywatna albo możliwość czyszczenia historii w BIK, Czy ktoś już korzystał z takich usług? Proszę o opinie.

brzezinka
    brzezinka jest nieaktywny
    Junior Member
    Witaj Pineska,
    ja osobiście nie brałam ani pożyczki pozabankowej, ani nie czyściłam BIK-u ale wiem że koszt wyczyszczenia to około 2000 zł. Co do pożyczki pozabankowej moi znajomi korzystali. Potrzebowali pilnie gotówki a nie mieli zdolności w banku. Z tego co się orientuje takie pożyczki są z reguły krótkoterminowe, musisz mieć zabezpieczenie np. w postaci mieszkania własnościowego. Pewnie także są wysoko oprocentowane.
    Pozdrawiam

Fibi88
    Fibi88 jest nieaktywny
    Junior Member
    Witam
    Droga PINESKO,cóż ci doradzić?!
    Może zacznę tak,w BIK lądujemy z różnych przyczyn ale związanych z kredytami więc oczywiście jeśli tam ktoś widnieje to nie ma szans na kredyt w banku.
    Jeśli stać cię w danym momencie na czyszczenie BIK to oczywiście możesz skorzystać nikt ci tego nie zabroni ale to faktycznie troszkę kosztuje.
    Jeśli jednak postawisz na pożyczkę pozabankową,to pamiętaj ze musisz to dobrze przemyśleć-chodzi mi o to czy poradzisz sobie ze spłatą.(wysokie raty-z powodu krótkiego okresu kredytowania,przeważnie udzielane na 6-12 mc)
    Pożyczka pozabankowa ma to do siebie ze jej oprocentowanie(lombardowe) naliczane jest miesięcznie-zależy od kwoty jaka chcesz wziąć ale to i tak sporo trzeba więcej oddać.W sumie coś za coś(możesz mieć komornika ,możesz mieć złą historię w BIK i masz kredyt )
    W pożyczkach pozabankowych przeważnie musi być zabezpieczenie w postaci majątku trwałego.A jego wartość w przypadku twojej placówki 2,3 krotność kwoty pożyczki.
    Instytucja w której byłaś fajna porozmawiaj jeszcze raz dokładnie z doradcą z tej placówki i o wszystko dopytaj ze szczegółami jeśli zdecydujesz się na tą pożyczkę
    Pozdrawiam

kasiabasia1
    kasiabasia1 jest nieaktywny
    Junior Member
    ja polecam ***********.pl jestem tam inwestorem i chetnie udziele pozyczki

+ Odpowiedz w tym wątku