+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Jeśli kredyt hipoteczny to nie w ING!!!!!

olo
    Gość

Jeśli kredyt hipoteczny to nie w ING!!!!!

Jeśli ktoś chce brać hipoteczny w ING - musi to zrobić przynajmniej kilka miesiecy przed tym kiedy musi mieć pieniądze. A tak naprawdę proponuję od razu wybrać inny Bank. Kilka faktów.
    Wartośc nieruchomości obecna - 230.00 po remoncie 450.000.Pensja 2000 netto praca w prywatnej kancerarii prawnej.Wniosek kredytowy zlożony na podstawowych wymaganych dokumentach z dokumentem o rozdzielności majatkowej.Ktoś wymyślił że rozpatrywanie wniosku może być wszczęte dopiero po 6 miesiacach od daty na dokumencie o rozdzielności/tak jakbym na drugi dzień go nie mógl wycofać/.W dobrej wierze rozpocząlem roboty budowlane uzyskujac pozyczki od rodziny.No i co dalej. Po okresie 6 m-cy zjawil sie rzeczoznawca - zalatwil sprawę blyskawicznie.Wniosek na tzw. platwormie , i przeszedl I etap weryfikacji. Analitycy doszukali się gdzieś tego że oprócz tego że pracuję zalożylem miesiąc temu ze wspolnikami spólke komandytową /kancelaria prawna/ i zaczelo sie.
    Najpierw chcą umowę spółki komandytowej to mozna zrodumieć - po tygodniu umowę spółki mojego podstawowego pracodawcy - po co i na co.
    Po dalszych dwóch tygodniach - to już kuriozum - Zaświadczenie z ZUS o niezaleganiu skladek - ale ze spolki komandytowej. ZUS takiego zaświadczenia ochoty wydać nie ma - bo firma nie podlega takiemu obowiązkowi / wymagane skladki oplacają wspólnicy indywidualnie-nie zatrudnia nikogo./ I jeszcze zaświadczenie z ZUS o niezaleganiu w podatkach - po miesiacu od rejestracji spółki. Chyba sobie daruję poszukam innego Banku.
    A może jakiś inny Bank da mi kredyt hipoteczny szybko i sprawnie - potrzebuje go w ciagu 2 dni.
    Czekam na oferty
    Olo

Młody
    Młody jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Kraków
    No to bardzo dziwny przypadek.
    Mój znajomy brał tam kredyt hipoteczny, pod zastaw swój dom i nie miał takich problemów. Może to od oddziały zależy - jakiś lewy kierownik był.

+ Odpowiedz w tym wątku