+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nie bierzcie kredytow w multibanku

dark
    Gość

Nie bierzcie kredytow w multibanku

wziąłem kredyt w Multibanku niby były najlepsze warunki
    wszystko super i za darmo. po dwóch latach okazało się ze kasują mnie nagle za ubezpieczenie prawie 100zł miesięcznie, którego nie da się wyłączyć przez multilinie, tylko osobiście. A ja jestem za granica i teraz muszę lecieć przez pół europy do jebanego Multibanku żeby wyłączyć z*******skie ubezpieczenie które nic nie daje.
    Dostałem kartę kredytowa, tez za darmo, po roku patrze a z konta 150zł zeszło, płatne z góry za rok za korzystanie z karty kredytowej 150zł !!!!!!!! banda złodziei.
    Nie wspomnę ze kredyt wzięty we frankach i jak kurs franka w NBP 2,84 to oni kasują 3,02.

Chwilowy
    Chwilowy jest nieaktywny
    Member
    Mieszka w
    Rzeszów
    No widzisz nie ma co liczyć na uczciwość takich banków jednak pewnie to trochę też Twoja wina.
    Trzeba cztytać regulaminy bo tam na pewno to wszystko było zapisane dokładnie punkt po punkcie. Wiem, że ten język jest trudny dlatego polecam brania kredytów z doradcą.
    Jestem tu chwilowo

Olo
    Olo jest nieaktywny
    Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez dark Zobacz posta
    wziąłem kredyt w Multibanku niby były najlepsze warunki
    wszystko super i za darmo. po dwóch latach okazało się ze kasują mnie nagle za ubezpieczenie prawie 100zł miesięcznie, którego nie da się wyłączyć przez multilinie, tylko osobiście. A ja jestem za granica i teraz muszę lecieć przez pół europy do jebanego Multibanku żeby wyłączyć z*******skie ubezpieczenie które nic nie daje.
    Dostałem kartę kredytowa, tez za darmo, po roku patrze a z konta 150zł zeszło, płatne z góry za rok za korzystanie z karty kredytowej 150zł !!!!!!!! banda złodziei.
    Nie wspomnę ze kredyt wzięty we frankach i jak kurs franka w NBP 2,84 to oni kasują 3,02.
    Trzeba dokladnie niestety czytac umowy i regulaminy - aby nie bylo wlasnie potem takich niespodzianek jak ta.

pozarnica
    pozarnica jest nieaktywny
    Member Awatar pozarnica
    Mieszka w
    Łódź
    Nie zawsze wszystko jest w umowie. Fakt - nie ma nic za darmo ale nikt nie ma prawa naliczać opłat, nie uprzedzając Nas o tym. Niektóre banki w wewnętrznym systemie działania uiszczają sobie prawo do pobierania opłat obowiązkowych o czym nie muszą nawet informować w umowie bezpośredniej z klientem. A to jest po prostu zarówno skandaliczne jak i absurdalne....

helenka
    helenka jest nieaktywny
    Junior Member
    Czytanie umów to jedno a wymysły banku to zupełnie co innego. Nie zazdroszczę sytuacji bo ja miałam podobno. Do tego właśnie z Multibankiem w roli głównej. Po prostu ŻENADA.

Milka
    Milka jest nieaktywny
    Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez pozarnica Zobacz posta
    Nie zawsze wszystko jest w umowie. Fakt - nie ma nic za darmo ale nikt nie ma prawa naliczać opłat, nie uprzedzając Nas o tym. Niektóre banki w wewnętrznym systemie działania uiszczają sobie prawo do pobierania opłat obowiązkowych o czym nie muszą nawet informować w umowie bezpośredniej z klientem. A to jest po prostu zarówno skandaliczne jak i absurdalne....
    Ale czy takie dzialanie jest zgodne z obowiazujacym prawem i konstytucja? Przeciez takie cos mozna zglosic do sądu i spokojnie sprawe wygrac. Tylko wiadomo - trzeba to zrobic...

Malwa
    Malwa jest nieaktywny
    Member
    Zanim zaczniesz sie awanturowac z bankiem przeczytaj dokladnie umowe, ktora podpisales Moim zdaniem na pewno bylo tam cos o tym, ewentualnie mozna przestudiowac otrzymana od banku korespondencje czy tam nie wyslali Ci informacji o nastepujacych zmianach

+ Odpowiedz w tym wątku