+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Opinie PKO SA

Kuba
    Kuba jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Kraków

Opinie PKO SA

Moja opinia o tym Banku nie jest dobra. Ostatnio zobaczyłem wyciąg z Banku mojej mamy. Ma ona tam jakieś zwykłe konto z minimalnym oprocentowaniem i jak zobaczyłem jakie prowizje pobierają to się za głowę złapałem.
    To jest zwykłe ździerstwo z człowieka. Za prowadzenie konta coś, za kartę, za wypłaty z bankomatów tez prowizje SZOK!
    Czy ma ktoś z was teraz konto w PKO SA? Jak z opłatami?

Żonaty
    Żonaty jest nieaktywny
    Member Awatar Żonaty
    Mieszka w
    Kraków
    A kiedy Twoja mam zakładała tam to konto?
    Jeśli chodzi o obecne oceny kont w PKO SA to nie są one takie złe więc nie wiem czy warto tutaj siać taką panikę.

Małecki
    Małecki jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Rzeszów
    Ja myślę, że warto
    Wejdźcie sobie na inne forum o PKO BP i zobaczycie jakie opinie krążą o tych kontach. Ludzie płacą czasami za nic po 10 złotych miesięcznie albo i więcej. Czy obecnie tez tak jest to nie wiem ale kiedyś to bardzo ich kantowali na tym.

Rychu
    Rychu jest nieaktywny
    Member
    No to jesli rzeczywiście sa takie opłaty to przecie zamknąć takie konto można z dnia na dzień i przenieść wszystkie pieniądze na konto do innego Banku.

Marta48
    Marta48 jest nieaktywny
    Junior Member
    Faktycznie są spore opłaty w tym banku. Powiem tak że każdy bank słynie z czegoś innego jeden z dobrych kredytów inny z przystępnych warunków prowadzenia konta.

Pixa
    Pixa jest nieaktywny
    Junior Member Awatar Pixa
    A od kiedy to jest taki bank PKO S.A.?!!?!?!?!? Zawsze myślałem, że to PKO B.P., a jest jeszcze inny PeKaO S.A, ale to dwa inne banki, to tak jakby mylić jazdę na rowerze z jazdą Roverem!

Lena
    Lena jest nieaktywny
    Junior Member
    Ja mam kredyt hipoteczny w Pekao S.A. i powiem tak jeśli chodzi o ten kredyt to jestem bardzo zadowolona z warunków, ale oczywiście musiałam założyć konto, które faktycznie ma sporo opłat i to dosyć wysokich. Nie jest to moje konto główne więc na szczęście nie muszę z niego wypłacać pieniędzy w bankomacie bo wszystko robię przelewami.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów