+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Mam sporo kredytów i chcę je spłacić

ewa
    Gość

Mam sporo kredytów i chcę je spłacić

Witam, jestem zainteresowana Waszą ofertą, ale nie wiem czy uda Wam się mi pomóc. Mam sporo kredytów i chcę ich spłacić, ale teraz mam w niektórych zaległości w spłacie. Szukam takiego kredytu, którym będę mogła spłacić te zaległości i mieć tylko jedną ratę do 1000zł tak aby mogła regularnie spłacać swoje zobowiązania. Na pewno kredyt musiał by być co najmniej na 10 lat jak nie więcej.
    Czy istnieje takie rozwiązanie?

Pozdrawiam
    Ewa B.

majewska
    Gość
    Proponuję konsolidację innym kredytem, aktualnie kredyty są dużo bardziej kożystne niż np.6 m-cy temu mogę pomóc
    Jestem doradcą kredytowym z Warszawy i chętnie pomogę uzyskać kredyt hipoteczny bądź gotówkowy. Moja usługa jest całkowicie bezpłatna i nie obciąża w żaden sposób mojego klienta. Wynagrodzenie ,które otrzymuje ,otrzymuję w ramach „podziękowania” od banku, do którego złożę wniosek. Firma w której pracuję ma podpisane umowy z 10 bankami więc jest w czym wybierać. Udaje Nam się uzyskać kredyty nieosiągalne

Kuba
    Kuba jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Kraków
    Ja na Twoim miejscu rozwiązał bym sprawę następująco:
    1. Zgłosił się do doradcy finansowego o pomoc w rozwiązaniu problemu
    2. Wysłał swoją sytuację z kredytami do kilku banków i instytucji, które zajmują się konsolidacja kredytów i poczekał na odpowiedź.
    Nie znam Twojej sytuacji ale na pewno takim sposobem znajdziesz jakieś sensowne wyjście.

Rado
    Rado jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Brzegi
    W takiej sytuacji to najlepiej zgłosić się do banku, który konsoliduje kredyty
    Pożyczki w KUKUS.pl do 30 000 bez BIK

Mama
    Mama jest nieaktywny
    Junior Member Awatar Mama
    Dokładnie tak, zgłoś się do banku.
    Więcej o dobrej konsolidacji możesz poczytać tutaj: Konsolidacja PKO u Szymona

Sztukista
    Sztukista jest nieaktywny
    Junior Member
    ja byłem w podobnej sytuacji i udałem się do doradcy finansowego, sprawę rozwiązaliśmy tak, że mam konsolidację w BZ WBK i cieszę się bardzo naprawdę

Kiciasz
    Kiciasz jest nieaktywny
    Junior Member
    Myślę, że doradcy finansowy na prawdę bardzo pomagają. Mnie też pomogli i dziękuję im do dziś bo gdybym posłuchał dwa miesiące temu siebie to dziś chyba z płaczem bym spłacał takie raty, a tak mam w mBanku konsolidacje i jestem zadowolony poleca się zapoznać z ofertą.

+ Odpowiedz w tym wątku