+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: jak korzystać z karty kredytowej aby bank nie pobierał odsetek za zakupy

tomasz
    Gość

jak korzystać z karty kredytowej aby bank nie pobierał odsetek za zakupy

Witam Jeżeli mają Państwo kartę kredytową to, jest taka opcja aby korzystać z niej bezpłatnie czyli robić za nią zakupy w taki sposób aby bank nie pobierał odsetek za zakupy. Chodzi tu bez odsetkowy termin zapłaty, jednak nie jest to dokładnie te 54 lub 56 dni to nie jest tak. Jednak trzeba się liczyć z tym że za jakiś czas trzeba wpłacić na konto kwotę za jaką zakupiliśmy zakupy jednak jest to dłuższy okres bez odsetek. Jeżeli chodzi o Państwa zadłużenie to będę wdzięczny za informację w jakiej wielkości dokładnie pozostał czyli ile dokładnie Państwu zostało do spłaty. Interesuje mnie również to ile mają Państwo kart kredytowych. i czy wszystkie kredyty były brane na Państwa jako małżeństwo czy są również kredyty indywidualne. Jeżeli chodzi o spłatę i dogadanie się z bankiem odnośnie wydłużenia spłaty kredytów. Bank prosi zawsze aby klient spłacił obecne zadłużenia i wtedy ma możliwość wydłużenia Pani spłaty. Proszę jeszcze raz udać się do banków i poprosić o wydłużenie spłat kredytów. Pozdrawiam Tomasz

matinka
    Gość
    mamy 2 karty w kwocie 4000 i 8800 ale terminowo sa splacane minimalne naleznosci. kredyt z rata 900 jest płacony od pol roku a ten drugo 3 miesiac Bank niestety nie chce isc na ugode mimo ze jestem wieloletnim klientem i dopiero teraz dotkneła nas taka przykra sytuacja oboje z mezem jestesmy współkredytobiorcami jedynie karty sa indywidualne pisałam pismo do banku przedstawiajac nawet zaswiadczenia o dochodach,opłaty za mieszkanie ale bank odmówil dlatego teraz płace co miesiac 500zł na kredyt z rata 900 i 500zł na kredyt z rata 850.Wiecej nie moge tym bardziej ze i tak pozyczam te pieniadze od rodziny

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów