+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Kredyt MDM i limity cenowe mieszkań

Rybacki
    Rybacki jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Warszawa

Kredyt MDM i limity cenowe mieszkań

Chce kupić mieszkanie i wziąć na nie dopłatę z kredytu mdm - ale w jakich cenach mam szukać mieszkania?
    Słyszałem, że ma to znaczenie - jakie są limity cenowe mieszkań dla tego kredytu?

Masalak
    Masalak jest nieaktywny
    Junior Member Awatar Masalak
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Rybacki Zobacz posta
    Chce kupić mieszkanie i wziąć na nie dopłatę z kredytu mdm - ale w jakich cenach mam szukać mieszkania?
    Słyszałem, że ma to znaczenie - jakie są limity cenowe mieszkań dla tego kredytu?
    Z tego co ja wiem to mają być na poziomie około 5 000 złotych za m/2 - przy większych już nie będzie możliwości skorzystania z dopłaty - ale pewnie wszystko wyjaśni się jak wejdzie ten kredyt w życie.

Myszak
    Myszak jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Masalak Zobacz posta
    Z tego co ja wiem to mają być na poziomie około 5 000 złotych za m/2 - przy większych już nie będzie możliwości skorzystania z dopłaty - ale pewnie wszystko wyjaśni się jak wejdzie ten kredyt w życie.
    No dokładnie cos koło tego te limity mają wynosić no i jak dal mnie np. to są zbyt małe żeby kupić takie mieszkania jakie chciałem kupić.

Manioska
    Manioska jest nieaktywny
    Junior Member
    Ja znalazłem wątek dotyczący limitów cenowych jeszcze na tym forum:
    Jakie limity cenowe w MDM • Kredyty hipoteczne • Forum Banki-Opinie.info

Limity cenowe m2 w programie Mieszkanie dla Młodych (MdM)

Może wam się coś z niego przyda Niestety sam nie orientuje sie za bardzo w tych sprawach.

Calineczka
    Calineczka jest nieaktywny
    Junior Member
    Czy limity mieszkaniowe zależne są od województwa w jakim się mieszka? Jeżeli jestem zameldowana w woj świętokrzyskim a mieszkanie chcę kupić z tym programem w woj. mazowieckim to jak się wszystko kształtuje ?

Anka8989
    Anka8989 jest nieaktywny
    Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Calineczka Zobacz posta
    Czy limity mieszkaniowe zależne są od województwa w jakim się mieszka? Jeżeli jestem zameldowana w woj świętokrzyskim a mieszkanie chcę kupić z tym programem w woj. mazowieckim to jak się wszystko kształtuje ?
    Tak na stronie Program "Mieszkanie dla młodych" | Rodzina.gov.pl masz wiele informacji na ten temat, również znajdziesz tam jak kształtują się limity w poszczególnych województwach

Suzanna
    Suzanna jest nieaktywny
    Junior Member
    Ja przeszukiwałam teraz tę stronę rządową, ale nie mogę znaleźć tych limitów cen mieszkań odnośnie do poszczególnych województw czy możliwe jest, że zostało to zawieszone?

Wanda89
    Wanda89 jest nieaktywny
    Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Suzanna Zobacz posta
    Ja przeszukiwałam teraz tę stronę rządową, ale nie mogę znaleźć tych limitów cen mieszkań odnośnie do poszczególnych województw czy możliwe jest, że zostało to zawieszone?
    Ja akurat korzystałam z takiej strony
    http://www.hipoteczny-kredyt.info/mi...mlodych-forum/
    - rzetelne informacje

Szaryki
    Szaryki jest nieaktywny
    Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Rybacki Zobacz posta
    Wszystko zależy od województwa w jakim chcesz kupić takie mieszkanie.

kubus
    kubus jest nieaktywny
    Member
    Od województwa także aczkolwiek, zależy to tez od miasta i cen jakie panują w konkretnym regionie. Jeżeli są wysokie to wszystko jest liczone inaczej.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów