+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Kredyt na mieszkanie od dewelopera

Julka
    Gość

Kredyt na mieszkanie od dewelopera

Czy otzrymam kredyt jesli jestem osoba prowadzaca wlasna dzialnosc gospodarcza?

doradca1
    Gość
    Witam, Mam pytanie, czy prowadzi Pani działalnośc gospodarczą, bo sa jescze ewentualnie oferty dla zdolności przychodowej, tak więc jeśłi przychody sa wysokie , a nie wykazuje Pani dochodu to jest to do zrobienia, innych juz pomysłów nie mam Pozdrawiam

doradca ania
    Gość
    Prosze mi napisać 1.czy jest wykazywany jakiś dochod, 2.jak kształtuje się on za rok 2010 jak i 2009, 3. jakie sa przychody rowniez za rok 2007, 4.czy nie ma zaleglosci w ZUS i US, 5. w jakim mieście ma być ta nieruchomośc budowana 6. czy tylko częśćmieszkalna czy też usługowa Znając te informacje będzie mi łatwiej i upewnię się czy wogole będę w stanie pomóc. Czekam w takim razie na informację pozdrawiam

julka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez doradca ania Zobacz posta
    Prosze mi napisać 1.czy jest wykazywany jakiś dochod, 2.jak kształtuje się on za rok 2010 jak i 2009, 3. jakie sa przychody rowniez za rok 2007, 4.czy nie ma zaleglosci w ZUS i US, 5. w jakim mieście ma być ta nieruchomośc budowana 6. czy tylko częśćmieszkalna czy też usługowa Znając te informacje będzie mi łatwiej i upewnię się czy wogole będę w stanie pomóc. Czekam w takim razie na informację pozdrawiam
    1. Roku 2010 nie zamknęłam formalnie, ale nic się pewnie nie zmieni: przychód: 154 770,00 koszty: 104 602,25 dochód: 50 166,75 Także dochód jest. Teoretycznie mogłabym naciągnąć grudzień 2011 ale nie chcę tego robić, ponieważ to wiązałoby się z wysokim podatkiem, który i tak muszę zapłacić do końca kwietnia. 2. Rok 2009: przychód:101 910,00 koszty: 32 623,21 dochód: 69 286,79 3. podałam wyżej 4. Nie mam zaległości, natomiast zależy mi na minimum formalności również ze względu na brak czasu. Działalność którą prowadzę wiąże się z ciągłymi wyjazdami. Ponadto z ZUSem nie ma problemu, gorzej z Urzędem, przynależę do dość złośliwego urzędu i może się okazać że całkiem przypadkowo zaraz po złożeniu wniosku o zaświadczenie mam wizytę miłego towarzystwa w firmie. 5. Nieruchomość zamierzam kupić o developera
    Jest to połówka bliźniaka - cena 650.000, stan budowy - zakończony, właściwie do wzięcia od ręki. 6. Będzie to tylko część mieszkalna. Ponadto mąż może przedstawić umowę o dzieło, niestety jest ona właściwe od marca 2009 czyli od teraz, do czerwca 2010. Dochód z tej umowy to około 6.000-10.000 miesięcznie, w zależności od ilości dni. To dość skomplikowana sprawa, mogę napisać szczegóły jeżeli wogóle będzie brana pod uwagę.

Niezarejestrowany
    Gość
    Witam mam dla Pana takie rozwiązanie; jeżlei ma Pan inny lokal mieszkanie gdzi ePan mieszka to taką kwotę na 8,43 mogę pomóc Panu uzyskać na 10 lat w ratah równych. rata wówczas to 460 zł miesięcznie. Jeżeli jednak zależy Panu na hipotece to prosze próbować w pko bp - najszybciej. pozdrawiam Pozdrawiam/

+ Odpowiedz w tym wątku