Jestem zainteresowany zakupem mieszkania w domu szeregowym o wartości 430 tys. zł.
Moja prośba jest taka, iż w związku z tym, że w ciągu dnia mam bardzo mało czasu wolnego – dwie prace, nie jestem wstanie fizycznie odwiedzić każdego doradcy finansowego aby przedstawił mi swoją ofertę kredytu, dlatego piszę z taką prośbą czy jest ktoś wstanie wykonać dla mnie wstępną symulację kredytu hipotecznego na wyżej wymienioną kwotę, oraz przedstawić jakie są potrzebne dokumenty do zwarcia umowy kredytowej tj:

1.Na jaki czas musi być umowa?
2.Jakie zarobki muszę wykazywać?
3.Czy liczy się umowa zlecenie i na jaki okres oraz kwotę musi być minimum podpisana?
4.Czy liczą się zarobki mojej dziewczyny dodatkowo i co musi podpisać aby się składały na sumę zarobków
5.Moja sytuacja z wojskiem na dzień dzisiejszy nie jest uregulowana – tzn skończyłem studia inżynierskie na kierunku informatyka i nie orientowałem się czy jestem przeniesiony do rezerwy itd. ( służba 3 miesiące) czy w takim przypadku można w jakiś sposób załatwić kredyt w takiej sytuacji (zamrożenie pieniędzy na koncie na okres 3 miesięcy – w razie potrzeby odbycia służby)
6.Jakie jest najkorzystniejsze oprocentowanie i w jakiej walucie najkorzystniej wypada wziąć Kredyt i jakie są ukryte koszta w innych walutach?

Proszę o symulację kredytu na 430 tys:
-30 lat
-35 lat
-40 lat

7.Jakie są koszty wyceny nieruchomości, czy istnieje możliwość odroczenia spłaty kapitału, czy istnieją jakieś opłaty za zmianę waluty, czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu

Proszę o tabelę oprocentowania w w pl oraz innych walutach.
I czy jeśli mam zaciągnięty Kredyt w Polbank-u na wysokość 20 tys zł – zostało do spłaty ok. 13 tys – muszę spłacić w całości przed zaciągnieciem kredytu hipotecznego ?( mam taką możliwość – wykonać to w najbliższych dniach)

Bardzo dziękuję
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź