+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: w jakim banku najlepszy kredyt

onasku
    Gość

w jakim banku najlepszy kredyt

Prosze o informacje w jakim banku na dzień dzisiejszy mozna otrzymać kredyt mieszkaniowy na najlepszych warunkach.

Konrado
    Gość
    Nie można jednogłośnie stwierdzić, który bank ma najlepszą ofertę. Zależy to od wielu czynników. Jestem niezależnym doradcą kredytowym i współpracuje z czterema bankami (ING, Pekao, Getin, Raiffeisen). Jeżeli jest Pan zainteresowany, mogę przygotować ofertę z w/w banków na konkretnym przykładzie. Potrzebuję tylko informacji: Czy chce Pan skredytować całą kwotę (czy jest jakaś wpłata własna), na jaki okres, jaki jest Pana wiek, czy jest Pan kawalerem. Oraz rodzaj i okres zatrudnienia. Pozdrawiam, Konrad

anetka
    Gość
    Mają Państwo zdolność na daną kwotę, kredyt uzyskać nie jest problemem. Ja opisze tylko warunki kredytowe jakie ja mam szansę dla Państwa uzyskać; złotówkowy kredyt 1320 zł rata oprocentowanie Wibor 3 M + marża 1,6% na 30 lat we frakach 650 zł - 750 zł oprocentowanie Libor 3M +2,8% marża na 30 lat w euro 680 - 783 zł oprocentowanie Libor 3M +2,4 % marża na 30 lat jeżeli rzyczy sobie Pan dokładniejszych danych wraz z kosztami dodatkowymi jakie generuje bank prosze o kontakt, to wyśle Panu, tylko poprosze o mail. Jestem Doradcą Kredytowym, mam duzy procent uruchomień stąd mam lepsze warunki. Pozdrawiam i oczekuje kontaktu. najlepiej mailowego Pozdrawiam

Gndżer
    Gndżer jest nieaktywny
    Junior Member
    a co sądzicie o kredycie w mBanku ? Swego czasu miałem tak jakiś kredyt nie narzekałem jednak też nigdy nie pokusiłem się o porównanie mojej oferty w mBanku z ofertami innych banków

Kozaczek
    Kozaczek jest nieaktywny
    Junior Member
    mBank może i miał korzystne oferty, ale moim zdaniem już teraz korzystniej wypada BZ WBK: prowizja od 0%*
    marża od 1,59%**
    decyzja o przyznaniu kredytu w 15 minut!
    okres kredytowania do 30 lat
    szeroki zakres kredytowania
    kredyt udzielany jest w PLN i EUR
    Sprawdźcie sobie w oddziale albo porównajcie

son
    son jest nieaktywny
    Junior Member Awatar son
    Mieszka w
    Rzgów
    najlepiej skorzystaj z kalkulatora Kalkulator kredytowy - Kredyty - Finanse osobiste - Bankier.pl. Poza tym duży wpływ ma oprocentowanie, wysokość rat i oczywiście długość trwania okresu spłacania, a to są subiektywne wytyczne.
    Filozofowie rozmaicie tylko interpretowali świat; idzie jednak o to, aby go zmienić

son
    son jest nieaktywny
    Junior Member Awatar son
    Mieszka w
    Rzgów
    polecam przeliczyć sobie poszczególne propozycje w kalkulatorze http://forum.portal-kredytowy.pl
    Filozofowie rozmaicie tylko interpretowali świat; idzie jednak o to, aby go zmienić

Miszka
    Miszka jest nieaktywny
    Junior Member
    Czy to w jakim banku złożę wniosek o dofinansowanie z programu mieszkanie dla młodych ma naprawdę znaczenie ? Czy nie powinno być tak albo czy nie jest właśnie tak, że wszystkie banki mają takie same zasady jeśli chodzi o udział w tym programie MDM 2014?

+ Odpowiedz w tym wątku