+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: W którym banku kredyt na mieszkanie?

koseda
    Gość

W którym banku kredyt na mieszkanie?

Witam

Znalazłem mieszkanie 3 pokojowe 56 metrów za około 150 tyś zł bez wkładu własnego w Kielcach które chcielibyśmy kupić z żoną
    Mieszkanie mieści się w kamienicy w Kielcach w której są jeszcze 3 inne mieszkania, każde ma swoją księgę wieczystą, do mojego przynależy udział w gruncie, garaż 46 metrów i piwnica 20 metrów

Problem w tym że zmieniłem prace i jestem na okresie próbnym jeszcze 6 tygodni, zarobki to 1600 netto + 30% premii regulaminowej + premia kwartalna ale jeszcze 6 tygodni temu miałem zarobki 1000 zł netto przez 9 miesięcy (za 3 tygodnie pracy dostałem 1390 zł netto przelew za wrzesień czyli około 1800-1900 będę miał zarobki)
    żona ma umowę od roku na 1000 zł netto ale jest w ciąży i za 2 tygodnie urodzi

Czy mamy szansę i ewentualnie do jakiego banku iść po kredyt i czy dostaniemy go z dopłatą czy szukać bez dopłaty??

Kolejne pytanie czy w przypadku takiego mieszkania spieszyć się czy nas raczej te zmiany po wrześniu nie dotkną bo to mieszkanie dość tanie bo około 2700 zł/m^2 ale znów w październiku a może i wcześniej urodzi się nam synek i pewnie zdolność nam spadnie

jeszcze mam takie pytanie: czy np teść może być żyrantem naszego kredytu bo ma rentę 1800 zł netto co prawda niedługo ale raczej mu dadzą następną gdyż traci wzrok ze względu na charakter pracy w której przepracował 35 lat w jednym zakładzie

Niezarejestrowany
    Gość

Porównywarka kredytów hipotecznych

Dlaczego warto korzystać z naszej porównywarki?
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
    - dane na podstawie których przygotowujemy porównanie są na bieżąco aktualizowane przez naszych specjalistów,
    - zestawienie jest obiektywne i nie zawiera ofert sponsorowanych,
    - porównujemy kredyty w 4 walutach (PLN, CHF, EUR, USD),
    - klient może wybrać cztery różne cele kredytowania: zakup mieszkania, zakup działki, refinansowanie, budowę domu,
    - pozwalamy zawęzić wyniki do ofert skierowanych dla osób poszukujących mieszkania w programie „Rodzina na Swoim”,
    - dodatkowo klient może wybrać opcję w której decyduje się skorzystać z innych produktów banku, aby obniżyć marżę,
    - wyniki sortowane są według RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania)

Bankowiec
    Bankowiec jest nieaktywny
    Junior Member
    Jeśli chodzi wam o porównywarki kredytów to polecam tą na opec finance. Większość osób poleca tą porównywarkę, zawsze aktualne oferty itd.

Ja osobiści byłem najbardziej zainteresowany kredytem mieszkaniowym w ING . Maja ciekawą ofertę i zawsze można się coś dogadać przy większym kredycie.
    Bankowość i kredyty

Bank
    Bank jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Cytat Zamieszczone przez Bankowiec Zobacz posta
    Jeśli chodzi wam o porównywarki kredytów to polecam tą na opec finance. Większość osób poleca tą porównywarkę, zawsze aktualne oferty itd.

Ja osobiści byłem najbardziej zainteresowany kredytem mieszkaniowym w ING . Maja ciekawą ofertę i zawsze można się coś dogadać przy większym kredycie.
    Popieram ten pomysł. Jesli nadal jesteście zainteresowani dobrym kredytem na mieszkanie to ja bym zgłosił się z tym do ING.
    Tam dostaniecie naprawdę korzystny kredyt mieszkaniowy.

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów