+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kredyt na oświadczenie wymagania?

bartek
    Gość

Kredyt na oświadczenie wymagania?

jak już pisałem w poście osoby pracujące w jednym z wolnych zawodów, mogą uzyskać kredyt na oświadczenie, jeśli chodzi o kredyty na firme, to takich prozpozycji nie mam, jeśli już to na osobe prywatną prowadzącą działalność gospodarczą. Wtedy jeśli chodzi o wymagania to wysokość podatku dochodowego zapłaconoego za ost. 6 miesięcy oraz kopia wpisu do ewidencji działalności gospodarczej. Max okres kredytowania to 60 miesięcy, tzn 5 lat.

mateusz
    Gość
    Witam, Mogę Panu zaproponować kredyt w kwocie 350tyś bez badania zdolności kredytowej. Jeżeli posiadają Państwo 2 mieszkania o łącznej wartości 500tyś kredyt na 350tys jest jak najbardziej możliwy. Dodam tylko, że decyzję otrzymają Państwo po 2-3dniach od złożenia dokumentów a wypłata może nastąpić po ok. 2tyg. Wiec bardzo szybko i sprawnie. Jeżeli jest Pan zainteresowany kontaktem i spotkaniem to zapraszam. Z poważaniem, Mateusz

bankier
    Gość
    Mamy na oświadczenie ale bank weryfikuje informacje natomiast w przypadku prowadzenia własnej działalności wymagane są wsyztskie dokumenty (PIT, NIP, REGON i potwierdzenia zaliczek na podatek)
    Meritum Bank - Kredyt na Oświadczenie dla firm - Opinie - Forum-Kredytowe.pl
    Pozdrawiam

getin
    Gość

getin

Witam!!
    Kredyty na oświadczenie dla firm są do 20.000,00 zł. Kredyty sa udzielane przez Getin. Prowadzona działalność od minumum 6 miesięcy + dobry BIK

firmowy
    Gość
    Firma istnieje od 15 miesięcy. Interesuje mnie niewielka kwota ok 8 - 12 tys. czy wchodzi w grę pełnomocnictwo notarialne? Pozdrawiam.

sandra
    Gość

wymagania na kredyt 5 tys

Przede wszystkim jasna i klarowna sytuacja w BIK (bez windykacji a co gorsze tytułów egzekucyjnych, bądź opóźnień powyżej 30 dni)

Natomiast jezeli chodzi o dokumenty to potrzebowałabym:
    -dokumenty rejestrowe (nip, regon, wpis do ewidencji)
    -zaświadczenie o nie zaleganiu w ZUS i US
    -wystawiona przez firme faktura jako dowód sprzedazy

Pozdrawiam
    Sandra Bielecka

Mirosław Kowal
    Mirosław Kowal jest nieaktywny
    Junior Member
    I czy takie kredyty są w ogóle bezpieczne bo mnie sie za bardzo to nie wydaje?
    Orientuje się ktoś?
    Alior Sync - najlepsze konto z Cash Backiem?

+ Odpowiedz w tym wątku