+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kredyt na otwarcie biznesu

agatka
    agatka jest nieaktywny
    Junior Member

Kredyt na otwarcie biznesu

Orientujecie sie moze gdzie najlepiej teraz bedzie szukac kredytu na otwarcie swojej dzialalnosci? Pracowalam dlugi czas zagranica wiec mam juz czesc srodkow, jednak sporo brakuje by spelnic zalozenia biznesplanu. Cos mi sie obilo o uszy o dotacjach unijnych, wie ktos cos? Najlepiej moim zdaniem byloby znalezc inwestora prywatnego jednak nie wiem do kogo sie z tym udac. Podobno sa jakies spotkania z tego typu ludzmi w Rybniku. Jeszcze mnie zastanawia pewna kwestia zwiazana z prowadzeniem firmy, czy mozna odpisac od kosztow zakup najpotrzebniejszych artykulow np. higienicznych https://www.rajapack.pl/higiena-cate...sta_C2020.html Wiecie to sprawa na ktorej nie mam ogolnie zamiaru oszczedzac ale wiecie jak to jest na starcie .. szuka sie oszczednosci gdzie tylko sie da.

oszczędnicka
    oszczędnicka jest nieaktywny
    Junior Member
    A nie lepiej postawić na dotację. Co jak biznes nie wypali? Pozostaną długi...

migor
    migor jest nieaktywny
    Junior Member
    Ja bym tutaj też nie pchał się po kredyt, duże ryzyko. Na start można skorzystać z funduszy inwestycyjnych . Wystarczy znaleźć inwestora, którego zainteresuje nasz start up. Nie zostajemy sami na lodzie, mamy wsparcie nie tylko finansowe ale też doradcze. Zastanów się nad tym

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów