+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Gdzie tani kredyt na firmę?

firma
    Gość

Gdzie tani kredyt na firmę?

Witam Firma istnieje od Ponad Roku czasu, a co do PIT, to mam PIT-36, kwota jest na 24.000zł , po odliczeniu składek zdrowotnych itp mam 18.000zł, z tym że pod koniec roku 2008 od października do Grudnia jak i w tym roku kwota miesięczna ok 7-8tys.zl Miesięcznie Brutto. Czy wymagane są jeszcze jakieś Dokumenty ?? Pozdrawiam Adam

aga
    Gość

limit w rachunku bieżącym na podstawie obrotów

witam u mnie w Banku na podstawie obrotów dostaniesz kredyt tzn.limit w rachunku bieżącym liczą się obroty z ostatnich 12 miesięcy i możesz dostać kredyt w wysokości dwukrotnych średnio miesięcznych obrotów-nie trzeba mieć zaświadczenia z banku ,wystarczą mi wyciągi z ostatnich 12 miesięcy,do tego jesli Pan ma informacja o niezaleganiu z ZUS i US ,jeśli Pan nie ma to mogę oprzeć się na ostatnich dowodach wpłaty do tych instytucji!!do tego wniosek i 3 dni i kredyt jest do Pana dyspozycji zapraszam do BZ WBK to pomogę w razie pytań proszę o kontakt pomogę i odpowiem

aga
    Gość
    witam, jeśli firma istnieje od 10 miesięcy to dochody w zupełności wystarczą, rozumiem że PIT za 2008 wykazuje ok.70 tys dochodu ??możemy panu udzielić dwukrotność dochódów z PIT na okres 5 lat maksymalnie. w razie pytań proszę o kontakt

aga
    Gość

można pokombinować z limitem w rachunku firmowym

myślę że typowo gotówkowego kredytu moglibyśmy udzielić ok 50 tys. na 5 lat, i można pokombinować z limitem w rachunku firmowym udzielanym na rok -jest to kredyt do którego pod uwagę bierze się obroty na rachunku za ostatnie 12 miesięcy i wówczas udzielamy dwukrotność średnio miesięcznych wpływów na rachunek czyli jak wpływa Panu na rachunek 20 tys to możemy dać limitu 40 tys. Pod warunkiem, że wszystko jest tak jak Pan pisał.a z jakiej miejscowości Pan jest??

Mania
    Mania jest nieaktywny
    Junior Member Awatar Mania
    Mieszka w
    Rzeszów
    Może warto sprawdzić kredyty w Idea Banku?

+ Odpowiedz w tym wątku