+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kredyt w koncie dla firm 5000 zł

sklepik
    Gość

Kredyt w koncie dla firm 5000 zł

Prosże o szcegóły mozliwości otrzymania kredytu w koncie.

jestem z bełchatowa.prowadze sklepik z odzieza uzywana.tylko nie wiem komu mam wystawic ta fakture????
    i w tym miesiacu zaplacilam dopiero pierwsze skladki.
    druga sprawa to jest taka ze mam juz konto firmowe w multibnaku.
    prosze mi pwoiedziec jakie sa oplaty z tytulu prowadzenia takiego konta, ile trzeba wplacac na konto.itp.dziekuje za informacje.

sandra
    Gość
    Jeżeli chodzi o fakturę to z całą pewnością wystawia pani klientkom paragony fiskalne to np zamiast takiego paragonu mozna wystawić fakturę, albo np mamie, kolezance.

U nas konto firmowe kosztuje 15 zł miesięcznie z czego pierwsze 3 m-c sa prowadzone bezpłatnie, natomiast w skład tych 15 zł wchodzi założenie prowadzenie konta wydanie i uzytkowanie kar oraz bankowośc elektroniczna(online)

Jeżeli otrzyma Pani limit w wysokości 5000 to dobrze by było aby taka kwota miesiecznie przepłyneła przez to konto, wpłataty może pani dokonywac sama np codzienny utarg badz tygodniowy.
    Chyba ze zastosujemy tu zapis że firma działa sezonowo i wtedy obrót na koncie sprawdzamy z perspektywy 12 mc ale obrót średniomiesieczny musi wynieść min 5000zł, natomiast ja zachecam do robienia wiekszego obrotu poniewąz w momencie kiedy firma ma 12 mc udzielamy takiej lini do wysokości obrotów na rachunku firmy i np jeżeli przez konto bedzie przepływało miesiecznie 40 000 to o taka własnie kwote może Pani wnioskowac bez zabezpieczenia ( wydaje mi sie że warto przepuszczac gotówkę przez konto)

Marta
    Marta jest nieaktywny
    Member
    Skontaktuj się z doradca na tej stronie: Kredyty Dla Firm - Wasze Opinie, Ranking - Portal-Kredytowy.pl
    Oni Ci wszystko wytłumaczą dlaczego tak się stało i co najlepiej w takiej sytuacji jest robić

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów