+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kredyt na budowe domu co wybrać?

marko31
    Gość

Kredyt na budowe domu co wybrać?

Który bank oferuje najkorzystniejsze warunki?

W gre wchodzilby kredyt w granicach 170-200 tys zl i dłuższy okres splaty.

Ktore banki polecacie?

adam
    Gość
    Ogolnie wszystko zalezy od twojej zdolnosci kredytowej , wkladu wlasnego itp..

Najłatwiej jest w getinie i eurobanku.

Najlepiej uzyj kalkulatorow kredytowych przy poszczegolnych ofertach banków i sprawdź, czy masz wystarczającą zdolność kredytową bo to najwazniejsze czy wogole mozesz liczyc na kredyt w danym banku.

Potem wypelnij wnioski do poszczegolnych bankow wypytaj sie o wszytko konsultanta a potem wybierz najtańszy kredyt.

leko
    Gość
    Witam, reprezentuje Fortis Bank, zdolnosć na 140 000zł masz na styk. rata wynosi 850zł ale w początkowym okresie czyli do momentu ustanowienia sie hipotek na bank 970zł to w zalezności od szybkości działania sądu w twoim mieście. wszystko liczone dla kredytu na 40 lat w walucie PLN. oprocentowanie 6,76% na inną walutę braknie Ci zdoloności. twój plan czyli zakup i wykończenie jest jak najbardziej mozliwy, jednak bedzie potrzebna wycena nieruchomosci która bedzie zawierała wartość aktualna oraz przyszłą po wykończeniu. najlepiej by było żeby rzeczoznawca wycenił ją po jak najwyżej abyś mógł dysponowac wkładem własnym. W moim banku wymagany wkład własny to 10%. tak wiec wycena powinna zawierać wartosć końcowa około 160 000zł. jeśli interesuje cie szczegółowa symulacja prześlij adres mail a przygotuję ją dla Ciebie.

aneczka
    Gość
    Witam ja też same konkrety; 1 028,12 zł rata cała za 21 000 zł na 24 miesiace, oporcentowanie 14,99%. ubezpieczenie opcjonalne - co oznacza, że bez niego by się obyło jeżeli Pan chce. Prosze o kontakt jak jest Pan zainteresowany, potrzebuje jedynie do decyzji wstępnej Pana skany dokumentów/ksero - zaświadczenia i dokumentu tożsamości i wówczas dostaje Pani umowe do przeczytania przed podpisaniem na mail. a podpisanie jest w oddziale najbliższym Pani banku. ubezpieczenie to koszt około 3 procent ale jest opcjonalne. jeżlei Pan nie chce umowa może byc bez tego. Pozdrawiam serdecznie

Gromkis
    Gromkis jest nieaktywny
    Junior Member
    Polecam Ci mBank ja brałem tam kredyt na 250 tysięcy w tym miałem wkładu własnego 60 tys, mój szwagier natomisat zaciągał tam kredyt w wysokości 190 tysięcy i nie miał wkładu własnego, oczywiście raty i odestki różnią się w zależności od tego jaką masz sytaucję finansową.

Milenka
    Milenka jest nieaktywny
    Junior Member
    widzę, że oferta mBanku wygrywa wszędzie. ja również korzystałam z ich ofert i w zasadzie zaryzykowałam bo kierowałam się tylko i wyłącznie opiniami z for i nie żałuję

Kozaczek
    Kozaczek jest nieaktywny
    Junior Member
    no nie wiem czy oferta mBanku wygrywa... wszystko zależy od preferencji klientów, niech też ludzie nie popełniają błędów, że zobaczą wychwalanie ,mBanku i polecą tam zaciągać kredyty, owszem jest to dobre że wyrażacie swoje zdanie, ale jeśli macie zamiar zaciągać kredyty to weźcie sobie już ten mBank i jeszcze jakiś bank np ING czy też inny jaki chcecie i porównajcie oferty

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów