+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: kredyt na panele słoneczne - z dofinansowaniem

Anna32
    Anna32 jest nieaktywny
    Member

kredyt na panele słoneczne - z dofinansowaniem

Dowiedzialam sie, ze moge otrzymac dofinansowanie na postawienie paneli slonecznych. Nie mam niestety funduszy na moja czesc tej inwestycji. Ktory bank, czy tez firma, moze mi pozyczyc na ten cel pieniadze?

Gandża
    Gandża jest nieaktywny
    Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Anna32 Zobacz posta
    Dowiedzialam sie, ze moge otrzymac dofinansowanie na postawienie paneli slonecznych. Nie mam niestety funduszy na moja czesc tej inwestycji. Ktory bank, czy tez firma, moze mi pozyczyc na ten cel pieniadze?
    Ostatnio widziałem reklamę Millenium banku, może nie do końca była mowa o tym, że dofinansują panele słoneczne, ale ogólnie chodziło o podobne inwestycje więc można się dowiedzieć dokładnie jak to jest.

Baśka
    Baśka jest nieaktywny
    Junior Member
    mBank jakieś dwa miesiące temu reklamował swoją ofertę związaną z kredytem i dofinansowaniem do niego na zakup właśnie paneli słonecznych, nie wiem jak to dalej wszystko wygląda, bo była mowa o tym, że to program krótkoterminowy.

antek
    antek jest nieaktywny
    Junior Member
    U mnie w gminie ostatnio ogłaszali dosyć dobre warunki na dofinansowanie związane z założeniem baterii słonecznych to znaczy solarów. Wspominali coś przy tej okazji o specjalnych kredytach rządowych. Czy coś takiego ma miejsce?

janek1973
    janek1973 jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Kielce
    Kiedyś gdzieś czytałem o kredytach, ale nie pamiętam dokładnie tego. Teraz wszystko się strasznie zmienia i tak naprawdę każda gmina rządzi się innymi prawami. Naprzykład u mnie jest małe dofinansowanie, a obok mega...

majki
    majki jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Zagnańsk
    Teraz jest wielki bum ekologiczny więc wszyscy się rzucają na te dofinansowania. Ciężko jednak przynajmniej u mnie złapać dodatkowo do tego dobry kredyt, ale w takiej sytuacji powinny pomagać nam gminy prawda?

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów