+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Jak wyjść z dołka finansowego?

zle
    Gość

Jak wyjść z dołka finansowego?

Witam . Naprawdę chciałabym wyjśc z dołka ale ze względu na chorobe męza jest coraz gorzej.Dołek robi się coraz głębszy.Nie wiem czy jest jeszcze ktos kto jest mi w stanie pomóc.

.Moje zadłuzenie około 65 tys.zł , dochód umowa o prace 1300 zł netto ,umowa zlecenia stała 630 netto. Dochody męza 1200 netto emerytura ale on jest ubezwłasnowolniony.Dzieci na utrzymaniu nie ma. mozna by było dołączyc dochody corki 1200 zł ,ma umowe na czas nieokreslony ,ja tez. Prosze pomóż.Pozdrawiam Krystyna

Niezarejestrowany
    Gość
    Dzieki za szybka odpowiedz.potrzebuje około 65 tys.zł. dochód -umowa o prace 1300 zł netto , umowa zlecenia stała 630 netto. dochód męza 1200 netto emerytura tylko on jest ubezwłasnowolniony. Czy da się cos poradzic?

Niezarejestrowany
    Gość
    Śląsk to idealnie to mój region. Czy możemy umówić się na spotkanie indywidualne w okolicach Katowic ? Wtedy bym wszystko Pani wyjaśnił bo to forum trochę utrudnia kontakt. Proponuje kredyt konsolidacyjny aby spłacić inne kredyty a za pozostała gotówkę oczyścić hipotekę.

Niezarejestrowany
    Gość
    Pani ma komornika na koncie ? Bo to może być problem

Niezarejestrowany
    Gość
    Mąż także ? Bo jeśli się ma komornika na koncie nie można otrzymac kredytu w żadnym banku.

Niezarejestrowany
    Gość
    A czy Pani zarabia więcej niż 450 zł dłużej niż 3 miesiące ? Jeśli tak to Pani dostanie kredyt a mąż będzie musiał tylko podpisac, że wie. W ten sposób spłaci Pani zadłużenie męża mając tylko jeden kredyt gotówkowy u nas.

Niezarejestrowany
    Gość
    To dobrze, że Pani nie ma kredytu. Zaciągnie Pani zwykły kredyt gotówkowy na dowolny cel a po prostu Pani sama sobie ustali, że spłaca za to długi męża. Myślę, że to jedyne wyjście z sytuacji. Brak rozdzielności przeszkadza tylko w tym, że mąż musi się podpisac, że wie, iż Pani taki kredyt zaciąga.

Niezarejestrowany
    Gość
    Pit 11 jeśli Pani pracuje dłużej niż rok lub zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy jeśli krócej niż rok a dłużej niż 3 miesiące. Posiada Pani te dokumenty ?

justynadell
    justynadell jest nieaktywny
    Junior Member
    Doradzam w tej sprawie , restrukturyzacja zadłużenia , wakacje kredytowe, rezygnacja z ubezpieczenia
    te i inne metody uzyskasz w kancelari ********.

maci
    maci jest nieaktywny
    Junior Member
    Wiem że udzielają darmowych porad prawnych, dodatkowo jeśli twoja sprawa jak w moim przypadku będzie w e-sądzie przeprowadzą cie bezpłatnie.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów