+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: PKO BP wypowiedział mi kredyt, Transcom żada spłacenia długu

dusia
    Gość

PKO BP wypowiedział mi kredyt, Transcom żada spłacenia długu

Mam problem z bankiem PKO mialam zalegle 3 raty i bank wypowiedział mi kredyt i zada spłacenia .calości zadłużenia tj kwota 4900 zł.Przekazał sprawe do działu windykacji prawnej Transcom i oni zadaja spłacenia długu w 6 ratach po 830 zl,co w mojej sytuacji jest nie możliwe poniewaz moja emerytura wynosi 940 zl.Czy ja w tej sytuacji moge pisac do banku o rozlozenie dlugu na mniejsze raty.Za pomoc serdecznie z gory dziękuje. Dusia

Zadłużony
    Zadłużony jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Gdańsk
    Oczywiście, że powinnaś to zrobić i to natychmiastowo. Kiedy sprawia do komornika bądź firmy windykacyjnej jest juz dużo trudniej negocjować z bankiem i nie wiem czy teraz to cokolwiek da. Mimo to próbuj nic nie tracisz.
    Jeśli jednak się nie uda to napisz do firmy windykacyjnej o rozłożenie rat na mniejsze.

Chwilowy
    Chwilowy jest nieaktywny
    Member
    Mieszka w
    Rzeszów
    Cytat Zamieszczone przez dusia Zobacz posta
    Mam problem z bankiem PKO mialam zalegle 3 raty i bank wypowiedział mi kredyt i zada spłacenia .calości zadłużenia tj kwota 4900 zł.Przekazał sprawe do działu windykacji prawnej Transcom i oni zadaja spłacenia długu w 6 ratach po 830 zl,co w mojej sytuacji jest nie możliwe poniewaz moja emerytura wynosi 940 zl.Czy ja w tej sytuacji moge pisac do banku o rozlozenie dlugu na mniejsze raty.Za pomoc serdecznie z gory dziękuje. Dusia
    I jak udało się renegocjować warunki tego kredytu?
    jeśli tak to na jakie?
    Jestem tu chwilowo

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów