+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: oddłużanie ******** - opinie

anliee
    anliee jest nieaktywny
    Junior Member

oddłużanie ******** - opinie

Ustaliłam, że jest to e-kancelaria, która pomaga dłużnikom wyjść z długów. Jestem ciekawa jak to wygląda? Sama zapętliłam się w 4 chwilówkach, teraz doszły odsetki i w sumie mam do spłaty jakieś 8000 zł. Pracy też nie mam niesamowitej, wcześniej zarabiałam 2100 zł, a na chwilę obecną 1900 zł. Czy taka firma może być skuteczna? A jak nie ta to jakaś inna?

maci
    maci jest nieaktywny
    Junior Member
    Firmy oddłużeniowe robią plan restrukturyzacji dopasowany dla potrzeb klienta.
    Wiadomą rzeczą jest to ,że każda sprawa jest inna i wymaga innych środków
    działania. Czasami napisanie jednego pisma pozwala zastopować szereg komplikujących działań.

justynadell
    justynadell jest nieaktywny
    Junior Member
    Miałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczy z Sądu w Rybniku II Wydz, Cywilny.
    W terminie 2 tyg, musiałam wnieść sprzeciw do Sądu . Zgłosiłam się do ********.
    Otrzymałam pismo , które mogłam wnieść do sądu jako odwołanie i moja sprawa
    została rozpatrzona pozytywnie. Jak dla mnie działaja szybko i profesjonalnie.

czarczer
    czarczer jest nieaktywny
    Junior Member
    Przeciętny Kowalski wpada łatwo w długi (bez urazy). Pożyczki na dowód/pesel są tak łatwo dostępne dla każdego, że kuszą a jednak każdy zapomina o wysokim oprocentowaniu i odsetki narastają. Taka firma oddłużająca to dobra sprawa, a nie ma ich dużo na rynku. Oczywiście nie jest tak, że udzielają pomocy za darmo. Służą poradą prawną, negocjują z bankami/wierzycielami itp. ******** akurat ma niezłą opinię także możesz skorzystać z ich pomocy. Najwyżej zadzwoń po poradę, która jest darmowa: tel. 22 101 33 13

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów