+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: kredyt 160tys w EURO na zakup działki

pablo
    Gość

kredyt 160tys w EURO na zakup działki

Witam wszystkich.
    Chce wziąść kredyt na 160tys w EURO na zakup działki, ilość osób w rodzinie 3, dochod łączny netto ok 6-7tys/misiac (prowadzę własną działalność i dochod zależny jest od obrotu. Koszty stałe miesieczne to koszty czynszu, pradu i gazu, koszty wszystkie samochodow odliczane sa od dochodu firmy, wiec nie maja wplywu na dochod netto.
    Czy jest szansa na uzyskanie kredytu na 100% wartości.

Pozdrawiam

doardzam
    Gość
    Oczywiscie, ze jest szansa. Prosze napisac jaka to dzialka, czy jest moze zrobiona wycena??

pablo
    Gość
    Wyceny nie ma, działka ma 939m2 i cena 160tys, nie uzbrojona, wszystkie dokumenty potrzebne do wniosku o kredyt posiadam.

lukasz
    Gość
    Witam
    Jest taka szansa, oprocentowanie w EURO ok. 4,05%, kredyt na działke max. 25 lat w tym przypadku.

Jeśli jest Pan z Wielkopolski, proponuje najniższą prowizje do Deustche 2% jaką możemy dać. W oddziałach deutsche proponują 3%

Jeśli dochody są rzędu 6000-7000 zł/netto tak jak Pan pisze, to nie będzie problemu z tak niskim kredytem

kokilka
    kokilka jest nieaktywny
    Junior Member
    Warunki masz nawet ok, więc raczej nie powinno być większych problemów z uzyskaniem zdolności kredytowej, zwłaszcza, że jest to kredyt na działkę czyli podejrzewam, że będzie to kredyt hipoteczny?

andrzejek
    andrzejek jest nieaktywny
    Junior Member
    Moim zdaniem też nie powinno być w takiej sytuacji większych problemów na zakup działki w takiej cenie. To chyba jakaś dobra lokalizacja? Bo cena wcale nie mała

Kozaczek
    Kozaczek jest nieaktywny
    Junior Member
    Ja brałam kredyt na działkę w podobnej kwocie, kredyt zaciągałam w walucie polskiej i w zasadzie zarobki miałam troszkę wyższe bo wspólnie z mężem kredytowaliśmy zakup działki o ofert jest na prawdę wiele tylko trzeba zbierać informacje i porównywać

+ Odpowiedz w tym wątku