+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: W jakim banku najwyższa zdolność?

Joanna
    Gość

W jakim banku najwyższa zdolność?

W ktorym banku bede miala najwyzsza zdolnosc na kredyt na dzialke budowlana?

doradzam
    Gość
    witam Pani Joanno, może Pani dostać kredyt w BGŻ, Pekao SA, BZ WBK (15% wkład własny-jeżeli nie przekorczyła Pani 35 lat, ma wyższe wykształcenie)

Najwyższa zdolność w BGŻ, potem Pekao i na końcu BZ.

Marże najbardziej korzystne w BGŻ i BZ - bardzo zbliżone, z tym że BZ- 3,5% prowizji doliczanej do kredytu, BGŻ 1,1%- przy spełnieniu warunków na kartę i konto, w BZ wcześniejsze spłaty bez żadnych opłat.

BGŻ wymaga 10% wkładu ale można to ominąć, Pekao Sa też już mniej przychylnie patrzy na kredyty na 100%, 10% wkład mile widziany. Jeżeli ma Pani pytania, proszę pisać

oferta kredytu
    Gość
    Witam, potwierdzam informację uczestników forum co do faktu posiadania zdolności kredytowej dla wnioskowanej kwoty - 200.000 zł. Co prawda nie poruszył Pan kwestii zobowiązań, ale nie przypuszczam, aby byłby na poziomie istotnie obniżającym Państwa zdolność. Moja propozycja dla Państwa to rata w 15-to letnim okresie splaty na poziomie 1.605 zł. Oprocentowanie kredytu to 3,85% a we wspomnianej racie zawarte są już wszystkie koszty udzielenia kredytu. Pozdrawiam Grzegorz

Gndżer
    Gndżer jest nieaktywny
    Junior Member
    ja osobiście polecam bank BGŻ sam brałem tak kredyt i moja zdolność była bardzo korzystna co za tym szło, świetna oferta kredytu, w pko już np nie dostałem tak dobrej oferty jak w BGŻ dlatego polecam udać się najpierw tam

kubus
    kubus jest nieaktywny
    Member
    A ja polecam ci kontakt z Open Finance fajnie dobiorą Ci bank który spełni twoje oczekiwania. Ja skorzystałem i nie żałuje swojej decyzji. Kredyt wzięty kilka lat temu i spokojnie spłacany dzięki konsultacją jest dobry dla nas.

janek1973
    janek1973 jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Kielce
    Teraz najwyższa zdolność chyba w PKO, ale wydaję mi się że jest parę podobnych banków, które mają zbliżone oferty. Warto też po prostu zapytać konsultantów w bankach czy w jakiejś firmie doradczej.

+ Odpowiedz w tym wątku