+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: jaki bank bedzie dla mnie najlepszy?

Niezarejestrowany
    Gość

jaki bank bedzie dla mnie najlepszy?

CZy ktos moze powiedziec jaki bank bedzie dla mnie najlepszy??? mam juz dwa kredyty w jednym zostalo 20 000 kapitalu splacany od 20 mc rata 1000 zl i drugi na kwote 3000 zl zostalo ok 600 zl dwie raty. Potrzebuje kredytu na kwote ok 40 000 zl, pracuje na umowe o prace na czas nieokreslony zarobki 4100 zl, a teraz do rzeczy )) Problem jest w tym ze w malym kredycie mialem przez dwa miesiace opoznienie w splacie rat do 70 dni,listopad i pazdziernik (dla znajacych temat za ten okres dostalem dwie jedynki w biku ) reszta mojej historii jest ok same zera )) Kolejnym problemem bardzo waznym jest to ze mam 28 lat i jestem kawalerem ) z tych oto powodow moja ocena skoringowa jest niska

mam swoj raport z biku w swojej ocenie scoringowej mam 340 pkt na 600 w jednym banku swoimi sposobami dowiedzialem sie ze moj wniosek o kredyt zostal odrzucony z powodu niskiej oceny w wewnetrznym skoringu danych demograficznych (wiek,miasto,malo znana firma) a teraz na wesolo )) w jednym banku pani mi powiedziala ze gdyby pan sie ozenil) napewno byloby panu latwiej otrzymac kredyt))) Teraz koniec moich wypocin i mam pytanie czy ktos moze polecic mi jakis bank lub doradzic jak rozwiazac moj problem ???? mozliwa jest prowizja za pomoc)

feniks
    Gość
    Polecam Panu kredyt konsolidacyjny + gotówka w DB. Potrzebuję jednak więcej danych dotyczących Pana. Proszę o kontakt na maila

Niezarejestrowany
    Gość
    Polecam tez kredyt w mBanku. Oni dają kredyt na okres dłuższy niż czas trwania umowy. Jeżeli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt na maila

jolka
    Gość
    Witam serdecznie konsolidacja w dom bank jak najbardzej, z potwierdzeniem o przychodach - przyklad zaswiadczenia z US o dochodzie. Jestem brokerem, jeżlei jest Pani zainteresowana zachęcam do spisania wniosku, pozdrawiam

andrzejek
    andrzejek jest nieaktywny
    Junior Member
    Tak czytając twoją wypowiedz zastanawiałem się jakie będzie zakończenie Liczyłem na pytanie czy ktoś może ci zaproponować żonę hehe a tak serio, to jak już jest bik zawalony, to nieciekawie. Zarobki też nie są zbyt wysokie. Nie możesz poczekać aż chociaż spłacisz ten mniejszy kredyt?

Wroneczka
    Wroneczka jest nieaktywny
    Junior Member
    ja osobiście miałem swego czasu bardzo podobną sytuację, i powiem szczerze, że szukałem w wielu bankach najkorzystniejszego rozwiązania i osobiście znalazłem takie w mbanku więc może warto najpierw tam zajrzeć

+ Odpowiedz w tym wątku