+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zły BIK to konsolidacja SKOK Centrum - silesia, SKOK Kopernik

odpowiadam
    Gość

Zły BIK to konsolidacja SKOK Centrum - silesia, SKOK Kopernik

SKOK Centrum - silesia, SKOK Kopernik - tu wiem ze nawet ci co sa na czarnych listach dostaja konsolidacje.
    BIK sprawdzaja, ale przyjmuja takich ludzi z opóźnieniami. SOKO Centrum silesia - konsolidacja na 10lat ale z poręczycielem, a w Koperniku jest na 5 lat, a o poręczycielu nic nie wiem.

Jeszcze jest SKOK Kozienice, mają na długi okres ale też z poręczycielem.

jaca
    Gość
    Skok Piast udziela owszem pierwszych pozyczek ale dla ludzi którzy w gole nie maja kredytu.

Janos
    Janos jest nieaktywny
    Junior Member

To "kredytoudzielanie" nie wyszło im na dobre

SKOK Kopernik narobił 150 milionów złotych długów! Dziś ścigają swych chorych członków o zwrot pieniędzy, które były im gwarantowane, jako bezzwrotne! A KNF nie zrobił z tym nic. Żadnej kary, żadnego nadzoru, czy choćby ostrzeżeń. Czyli, że znajomość członka rady nadzorczej z eurodeputowaną z PO jest wystarczającym kryterium do oceny sprawności finansowej SKOK Kopernik? Wygląda, że tak...

Franko
    Franko jest nieaktywny
    Junior Member
    Tez mi sie wydaje, ze te wszelkie reklamy "kredyt bez BIKu" to tylko i wylacznie chwyt reklamowy, i to jak widac - dosc dobry, sadzac po ilosci osob, ktore takiego czegos szukaja i potrzebuja.

Ewcia
    Ewcia jest nieaktywny
    Junior Member
    Na pewno jakies male firmy, chwilowki, faktycznie nie sprawdzaja danych swoich klientow w BIK - wiem, bo znajoma brala wlasnie pare tysiakow w takiej firmie - a w BIKu widnieje - i kase dostala.

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów