+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: kredyt z niskim dochodem gdzie polecacie?

Pablos
    Pablos jest nieaktywny
    Junior Member

kredyt z niskim dochodem gdzie polecacie?

Gdzie polecacie mi zaciągnąć kredyt kiedy mój dochód jest bardzo niski - bo minimalna krajowa, sam się utrzymuję a potrzebuję kredytu na 2400 zł. Jakie oferty są najkorzystniejsze, dodam jeszcze, że nie mam żadnego wpisu w rejestrach dłużników.

Samanta
    Samanta jest nieaktywny
    Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Pablos Zobacz posta
    Gdzie polecacie mi zaciągnąć kredyt kiedy mój dochód jest bardzo niski - bo minimalna krajowa, sam się utrzymuję a potrzebuję kredytu na 2400 zł. Jakie oferty są najkorzystniejsze, dodam jeszcze, że nie mam żadnego wpisu w rejestrach dłużników.
    Teraz atrakcyjne oferty ma ING bank śląski - ja sama się pokusiłam, oprocentowanie od 12% do 13% także korzystne. Warto sie zainteresować tym bardziej że okres spłaty wybierasz sobie sam w zalezności od Twojej sytuacji i nikt w to nie ingeruje.

Marcel
    Marcel jest nieaktywny
    Junior Member
    Ja osobiście mogę polecić Millenium bank - tam mają wydaje mi się jeszcze lepszą ofertę aniżeli w ING Banku Śląski, ale oczywiście wszystko zależy od tego kto co oczekuje.

kubus
    kubus jest nieaktywny
    Member
    Jest teraz możliwość kredytów online w Wonga. Ostatnio kolega korzystał i dosyć szybko się z nim skontaktowali i spokojnie wszystko fajnie załatwione. Szybko i w miarę tanio co też jest ważne.

janek1973
    janek1973 jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Kielce
    Ja polecam ci kredyty pozabankowe, tylko że w ich przypadku przed taką pożyczką musisz być pewien spłaty jej w niewielkim odstępie czasu. Bo w takich przypadkach odsteki mogą być zabójcze.

kosecki-michal
    kosecki-michal jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Krakow
    chyba tylko instytucje pozabankowe, lecz tam uważaj na wysokie koszty

MagdalenaW
    MagdalenaW jest nieaktywny
    Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez kosecki-michal Zobacz posta
    chyba tylko instytucje pozabankowe, lecz tam uważaj na wysokie koszty
    dokładnie, lepiej przeczytaj wszystkie wnioski i umowy pożyczkowe.

pozyczki-ok.pl
    pozyczki-ok.pl jest nieaktywny
    Junior Member Awatar pozyczki-ok.pl
    Bardzo dobrą ofertę dla osób mało zarabiających ma Vanquis Bank. Obecnie oferuje dwa produkty. Pierwszy z nich, to pożyczka odnawialna z limitem poczatkowym od 1100 zł do 5500 zł. Wysokość jest uzalezniona od deklaracji długości spłacania. Co najważniejsze. Bank podejmuje decyzje pożyczkową w zaledwie 1-2 minuty od wysłania wniosku. Proponuje udogodnienia dla osób, ktore chwilowo mają kłopoty ze spłatą raty. Mozna zawiesić np. spłate nawet do 12 miesięcy. Druga ofertą banku jest karta kredytowa z limitem od 500 zł do 10 000 zł . bank w trakcie może podwyższyc limit do 15000 zł. Przy niższych kwotach limitów w pożyczce odnawialnej lub karty kredytowej, czesto bank nie żąda zaświadczeń o zarobkach. Więcej szczegółów i wnioski online znajdziecie na stronie Tutaj >>> .
    Centrum Ofert Finansowych: [ pozyczki-ok.pl ]

Rogoz
    Rogoz jest nieaktywny
    Junior Member
    Nie ma co może uciekać od razu w pozabankówki. Niech się przejdzie np. do Idei Expert zapytać, może w którymś banku coś się znajdzie. Potrzebna kwota nie jest duża, dochód też jednak jakiś jest. Skoro nie ma żadnych zobowiązań w BIK czy KRD to ja widzę szansę.

+ Odpowiedz w tym wątku