+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Chwilówka kredyt kasa last minute

Turistas
    Turistas jest nieaktywny
    Junior Member

Chwilówka kredyt kasa last minute

kilka dni temu trafiła mi się okazja kupienia super namiotu na wakacje po promocyjnej cenie, trafiłem na stronę:
    VIASMS.PL opinie
    na której dowiedziałem się co i jak, dowód w rekę, spacer do placówki i w ciągu godziny miałem namiot

Marika
    Gość
    Moim zdaniem najlepiej wybrać najbardziej opłacalną opcję, w końcu firm pozabankowych na rynku jest wiele.

Poczytaj opinie i wielkość odsetek w internecie, np. pierwsze z brzegu Pożyczki pozabankowe - forum kredyty

Pozdrawiam,
    Marika

Anna32
    Anna32 jest nieaktywny
    Member
    Ja z kolei mam zle hmm nie doswiadczenia, ale jakos nie ufam takim firmom. Wiadomo, ze oprocz oprocentowania to jeszcze maja jakies ukryte oplaty przygotowawcze, ubezpieczenia itp itd. Wiec trzeba uwaznie czytac umowe, zanim sie ja podpisze!

Olo
    Olo jest nieaktywny
    Junior Member
    Wszystkie takie firmy maja po prostu bardzo duze oprocentowanie - w skali roku kilkadziesiat a nawet kilkaset procent z reguly jest. Nie warto tym sie w ogole interesowac wg mnie.

kozak
    kozak jest nieaktywny
    Junior Member
    Via sms to bardzo dobra pożyczka na naprawdę korzystnych warunkach, ale po co ją brac skoro można skorzystac z darmowej pożyczki w vivusie która jest do kwoty 500 zł? Myślę że nie ma się tutaj nad czym zastanawiac

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów